Business Behavior

  • Modome
  • Kommunikatsioon
  • 0 õppetundi /0 testi
  • 0h : 0 min

Koolitus on lisamisel: September 2021

Lisa ennast Modome Learning uudiskirja ja saad esimesena teada, kui see koolitus kohal on! 

Lühikirjeldus

Business Behavior ehk äriline käitumine on mõiste, mis koondab enda all erinevaid distsipliine ehk suhtumisi. Paljud ärilised koostööd ja mõistmised ei ole pelgalt numbrid kuskil tabelis vaid ammutavad tuge ja jõudu inimfaktorist. See, kuidas me ennast esindame ja teistega kohtume, mõjutab nii lühikeses kui ka pikas perspektiivis meie väljavaateid olla ärimaailmas edukad ja usaldusväärsed. Paraku on just pehmed väärtused need, mis nii tihti saavad kaikaks kodarates ja pinnuks silmas eduka äri saavutamisel.

Sellel koolitusel vaatame lähemalt mõnda tähtsamat võtmesõna, mida ma pean põhjapanevaks ja määravaks eduka ärisuhtluse aluse loomisel. Me räägime kättesaadavusest ja selgusest kontakttasemel. Tagasiside andmisest ja selle osatähtsusest. Vaatame lähemalt kohtumiste distsipliinist ja selle kohandamist vastavalt olukorrale. Kuidas luua ja hoida head äripartneri kontaktbaasi ja seda neile vahendada. Mis rolli mängib proaktiivsus ärilises käitumises ja kuidas sellist rolli kujundada.

Koolitusel räägin ma täpsemalt miks on tähtis ennast kõrvalt hinnata ja mitte jääda kinni oma enda enesepilti. Miks on tähtis olla nähtav, kuid mitte pealetükkiv või enesekeskne. Kuidas ja mil määral on oluline mitte verbaalne kommunikatsioon. Kui palju mõjutab meie ärisuhteid korrektsus ja ajajuhtimine ning kuidas selles pinges edastada endast stabiilset ja usutavat enesekuvandit. Miks ja millal võib ja ei või suhelda ärilisel temaatikal ja kuidas altereerida pehmete teemade vahel.

 

299.00EUR
Osta veebikoolitus!

Eelteadmised

Pole nõutud.
 

Seotud ametikohad

0.0
Keskmine Hinnang
Sellel koolitusel pole saadaval ühtegi arvustust