Meist

Kõik inimesed on oma elu jooksul täitnud mitmed rolle. Olgu selleks õpilane või õpetaja, abivajaja või nõuandja ning keegi meist ei ole kunagi kivistunud ühte kindlasse rolli. Tänapäeval need rollid võivad vahetuda ja muutuda hetkes, ning nõu ja juhendust võime me igaüks juba homme hädasti vajada.

Modome Learning sündis vajadusest teada saada ja õppida midagi kindlat ja kiiresti. Midagi spetsiifilist ja piiritletut. Samas omas tempos, kiiresti ja põhjalikult. Meie, Modome Learning´is oleme moodulõppe ja 70-20-10 õppemetoodika usku. Täiendkoolitus, eriti spetsialistidele, ei ole lugematud tunnid paksude raamatute taga, vaid peatükkide kaupa vajaliku ja otsest juhendust, mida õppimise ajal juba proovida, harjutada ja rakendada.

Modome Learning on õppeplatvorm virtuaalsetele mooduloengutele koos õppetestidega ja tunnistusega. Meie koolitajad on oma ala vaieldamatud tippspetsialistid, kes suudavad õpitud ainesse lisada ka kogemuspõhist nõu ja tuua õpitav teema õpilasele lähedale. Meie õpilasteks on samamoodi oma valdkonna spetsialistid, kes otsivad täiendavaid võimalusi süvateadmiste suurendamiseks. Võoib-olla oled ka sina, lugeja, just alustanud oma karjääri spetsialistina, oled aastaid juba tegutsenud või oled valdkonda vahetamas? Modome Learning virtuaalses klassis leiad kindlasti uusi teadmisi ja vaatevinkleid.

Modome Learning viib läbi ka avalike seminaare ja loenguid ning korraldab moodulkoolitustele vastavaid sisekoolitusi ettevõtete juures. Füüsilise koolituse peamine eelis seisneb võimaluses täpsustada ainepõhist õpitut lisaküsimuste või arutelu läbi. Kindlasti on parim viis tellida vastavas aines sisekoolitus, kuna sellisel juhul viiakse omandatav aine otsesesse seosesse ettevõtte oma spetsiifikaga. Erinevalt moodulõppest nõuavad füüsilised tegevused oma aega ja kohta.

Me oleme alati avatud päringutele ja soovitustele ning kui meie lugejad teavad soovitada või on endal sobilik koolitus olemas, mis siia õppeplatvormile sobiks, siis ootame huviga uusi pakkumisi.

Kindlasti soovitame liituda meie uudiskirjaga, sest uusi ja huvitavaid koolitusi on lisandumas kogu aeg. Uudiskirju saadame välja vastavalt vajadusele ning automaatspammimist ei toimu.

Esko TullusKoolitaja
Modome Learning asutaja ja koolitaja Esko on pikaajalise tootmisjuhtimise ja strateegilise turunduse kogemusega. Kindla sihiga omandada laiapõhist kogemustepagasit on Esko töötanud mitmetel juhtivpositsioonidel suurtes ja väikestes kollektiivides. Peale selle on kogemustele nii siin kui sealpool Läänemerd, lisandunud ka mitmeid täiendkoolitusi erinevatest ettevõtlusvaldkondadest nagu juhtimine, administratsioon ja personal. Esko peab tähtsaks tõlgendada ettevõtluse erinevaid protsesse ja valdkondi sümbioosina inimväärtusest ja materiaalsest lisandväärtusest. Esko on viinud läbi sadu sisekoolitusi, juhendamisi ning loenguid ja on koolitajana süstemaatiline, karismaatiline ja mõistev. Tema koolitused on alati hästi vastu võetud paljude poolt.