Efektiivsed koosolekud

  • Modome
  • Kommunikatsioon,Personal
  • 0 õppetundi /0 testi
  • 0h : 0 min

Koolitus on lisamisel: September 2021

Lisa ennast Modome Learning uudiskirja ja saad esimesena teada, kui see koolitus kohal on! 

Lühikirjeldus: Koosolek oma olemuselt on kokkusaamine, kohtumine ja koos olemine. Meie igapäeva argielu on täis suuri ja väikeseid kohtumisi ja kokkupõrkeid. Mõned neist on koosoleku vormis. Sotsiaalsete isiksustena on koosolek meile koht ja platvorm, kus meie integratsiooni vajadus saab täidetud. Koosolek, kui informatsiooni vahetu vahendaja on tänapäeva dünaamilises ja paljunõudvas ärimaailmas peaaegu vältimatu instrument. Paljud meist aga peavad kahetsusega tunnistama, et neid koosolekuid on väga vähe, kus asjalikus ja ajajuhtimine koosolekul korda hoidsid. Äriline koosolek ei ole kohvipaus ega sotsiaalne suhtlusplatvorm. Efektiivsus saavutatakse läbi metoodika, reeglite ja suhtumisega.

Sellel koolitusel vaatame lähemalt kuidas üles ehitada hea koosoleku struktuuri, kuidas seda ajastada ja kohandada agendale. Lähemalt vaatame ka koosoleku eelseid tegevusi, kuidas kokku kutsuda ja keda kutsuda, kuidas osalejad ette valmistavad ja kuidas vajalik informatsioon ja nõuded osalejateni viia. Mis on koosolekujuhi roll ja kuidas see roll muutub vastavalt koosoleku suurusele, agendale, tempole ja nõuetele. Mis on koosolekujuhi kui moderaatori peamised reeglid ja mida moderaator koosoleku heaks läbiviimiseks peab teadma. Kuidas toimida koosolekut segavate faktoritega ning kuidas hoida osalejate tähelepanu, kaasamõtlemist ja panust läbi kogu koosoleku. Vaatame ja arutame kuidas ajastada vajalikud pausid ja kuidas neid ette valmistada. Millised on koosoleku järeltegevused, tagasiside andmise kanalid ja viisid ning tulevaste siduvate koosolekute planeerimine.

Koolitaja Esko on varasemalt kirjutanud koosolekute tähtsusest ning nüüd lisandub see Modome Learning platvormile ka koolitusena. Loe lisa siit

249.00EUR 349.00EUR
Osta veebikoolitus!

Eelteadmised

Pole nõutud.
 

Seotud ametikohad

0.0
Keskmine Hinnang
Sellel koolitusel pole saadaval ühtegi arvustust